با تخفیف آموزش اتوکد AutoCAD 2020 - بهکامان - فروشگاه مایکروسافت - microsoftco.ir

آموزش اتوکد AutoCAD 2020 - بهکامان

تولید کننده: بهکامان

دسته بندی ها: آموزشهای تخصصی   آموزش AutoCAD  

کد محصول: microsoftco-7408

شماره مجوز: 8-00282-069386

موجودی: در انبار

قیمت: 45,000 تومان 28,000 تومان
تعداد:

آموزش AutoCAD 2020 :

این محصول شامل دوره‎های آموزشی مبتدی و پیشرفته، به همراه شرح ویژگیهای جدید اضافه شده به این نسخه از نرم افزار اتوکد بوده که تحت عنوان ” آموزش AutoCAD 2020 ” تهیه شده است. اتوکد نرم‎ افزار کاربردی طراحی و تدوین توسط کامپیوتر و درواقع یکی از معروفترین و پرکاربردترین نرم افزارها در زمینه طراحی بوده که اولین بار در سال ۱۹۸۲ توسط شرکت آمریکایی AutoDesk تولید و در اختیار طراحان قرار گرفت.

این نرم افزار، از محبوبترین و پرطرفدارترین نرم‎افزارهای طراحی در حوزه‎های مختلف فنی و تخصصی بوده، کاربرد بسیار وسیعی در بین صنعت کاران، معماران، مدیران پروژه‎ها، مهندسین، طراحان گرافیک و بسیاری متخصصین دیگر دارد. نسخه جدید این نرم افزار با عنوان Auto desk 2018 به تازگی منتشر و روانه بازار شده است. ویژگیها و امکانات اضافه شده به این نسخه از نرم افزار اتوکد، قدرت و قابلیتهای بیشتری به آن بخشیده و در واقع تمام آنچه را که طراحان برای طراحی نیاز دارند، در اختیار قرار می‎دهد.

با توجه به مفید و پرکاربرد بودن این نرم افزار، لزوم آموزش آن برای کاربران مبتدی و نیز آموزش پیشرفته به منظور استفاده طراحان حرفه‎ای، احساس میشود. محصول حاضر تحت عنوان ” آموزش AutoCAD 2020 ” به این منظور و به جهت مرتفع کردن نیاز آموزشی طراحان در حوزه‎های مختلف فنی و تخصصی، تهیه و تدارک دیده شده است.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب