آموزش ارگ برای کودکان - پانا

تولید کننده: پاناپردازآریا

دسته بندی ها: آموزش موسیقی   برای کودکان  

کد محصول: microsoftco-3093

شماره مجوز: 000153-00100-8

موجودی: در انبار

قیمت: 12,900 تومان
تعداد:

ارگ برای کودکان
سلام من مل یوز هستم و امروز نحوه کار با ارگ را باهم تمرین می کنیم . اگر پیانو یا ارگ هم ندارید اهمیتی ندارد زیرا فقط یک سری کلید به ترتیبی فشرده می شوند که صدای موزونی تولید می کنند و اگر دارای ارگ برقی باشید وقتی کلیدهای آنرا فشار می دهید نیروی برق صدای موسیقی را تولید می کند این مجموعه آموزشی متعلق به شماست.

در بخش اول : این مجموعه آموزشی به نحوه نشستن مقابل ارگ می پردازیم توجه کنید که کمرتان باید صاف باشد و …….
در بخش دوم: به نام نت ها می پردازیم حال که به راحتی مقابل ارگ نشسته اید به نام نتها توجه کنید همانطور که ……..
در بخش سوم: به آهنگ زدن می پردازیم پس ابتدا انگشتمان راروی ارگ قرار داده انگشت اول دست راست را …………….
در بخش چهارم: به مقادیر نتها می پردازیم در آهنگهای قبل متوجه شدید که یکسری نت ها بلند و برخی کوتاه بودند دراین بخش می خواهیم ببینیم چگونه نتهای بلند، کوتاه و خیلی کوتاه را می توان نوشت.
در بخش پنجم: به خواندن موسیقی می پردازیم استفاده از اسامی نتها و نواختن آنها نمی تواند بهترین روش نوشتن موسیقی باشد نتهای موسیقی به روشهای بهتری نوشته و خوانده می شود.
در بخش ششم: به نواختن موسیقی با دست چپ می پردازیم در درسهای قبل به کمک دست راست به نواختن پرداختیم حال نوبت آن است تا با کمک دست چپ این کار را انجام دهیم.
توجه داشته باشید اگر تمرینات تقویت مهارت را منظم دنبال کنید به وضعیت عالی می رسید و با هر دو دست چپ و راست راحت می توان کار کنید .در طول دروس آهنگهایی راهم باهم تمرین کرده و می نوازیم تا مهارتهای کافی را به دست آورید.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب