نحوه خرید از فروشگاه مایکروسافت

1- نحوه انتخاب محصول

شما می توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، مدل هایی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.

این کار با ساده تر کردن فرآیند انتخاب از میان تنوع بسیار زیاد مدل ها، به شما کمک خواهد کرد مستقیماً بر روی مدل هایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.

امیدواریم بتوانید مناسب ترین مدل محصول مورد نظرتان را از بین تنوع مدل ها انتخاب کنید.

2- نحوه سفارش محصول مورد نظر

پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید "اضافه به سبد خرید" و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت. و يا در صورتي كه سفارش از طريق اينترنت و سايت  فروشگاه مایکروسافت برايتان مقدور نمي باشد، با شماره تماسهاي بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورتي تلفني به مسئولين سفارش گيري كالا تی وی اعلام نمائيد.

بعد از ثبت سفارش، در ساعات كاري  ، همکاران ما از سایت فروشگاه مایکروسافت جهت تائید سفارش و هماهنگی برای ارسال آن با شما تماس خواهند گرفت.

3- نحوه پرداخت وجه سفارش

 پس از دادن سفارش اینترنتی از طریق تلفن با ما تماس بگیرید و در خصوص سفارش خود مطمئن شوید . سپس مبلغ کل فاکتور را با دو روش زیر می توانید پرداخت کنید:

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت بوسیله کارت های بانکی عضو شتاب تمامی بانکها (این روش از مطمئن ترین و سریعترین روشهای شناخته شده بانکی می باشد)

2- پرداخت بوسیله دستگاههای پوز و ATM بانکها 

بعد از انجام حواله در منوی پایین سایت اقدام به ثبت حواله نمایید.حسابداری و بخش فروش همیشه و در هر زمان آنلاین پاسخگو ارسال و پرداخت سفارش شما میباشند.

4- نحوه تحويل کالا

چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیر اداری باشد در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.

تحویل در محل (برای تهران) علاوه بر پس پيشتاز و تيپاكس از طريق پيك موتوري هم انجام مي شود كه هزينه آن از 6 تا 20 هزار تومان متفاوت ميباشد .

 سفارشات شهرستان ها بوسیله  تیپاکس و یا پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

 مدت زمان تحویل كالا در تهران بزرگ در روزهای كاری بین 3 تا 6 ساعت و میانگین زمان تحویل برای شهرستان ها حدود 48 ساعت می باشد.

 با توجه به ارسال سفارشات شهرستانها از طریق سرویس پست، امكان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملكرد شركت پست وجود دارد.