با تخفیف نرم افزار سالیدورکز SolidWorks 2019 - گردو - فروشگاه مایکروسافت - microsoftco.ir

نرم افزار سالیدورکز SolidWorks 2019 - گردو

تولید کننده: گردو نرم افزار

دسته بندی ها: نرم افزارهای تخصصی   مهندسی مکانیک   

کد محصول: microsoftco-7161

شماره مجوز: 066513-0107-16

موجودی: در انبار

قیمت: 23,000 تومان 12,000 تومان
تعداد:

سالیدورکز 2019

نرم ‏افزار قدرتمند SolidWorks مجموعه‏ ای از ابزارها و برنامه‏ های یکپارچه بوده که برای طراحی، مدل سازی و مونتاژ جامدات مورد استفاده مهندسین و دانشجویان قرار می‏گیرد. با استفاده از این نرم‏ افزار قطعات مختلف ماشین ‏آلات، ابزار و قطعات مختلف، طراحی شده و پس از بررسی قطعات به کار رفته آماده چاپ نقشه و پرداخت صنعتی می‏شود. این نرم‏افزار از سه بخش اصلی با نام‏های Part، Assembly و Drawing تشکیل شده است. محیط اول (Part) برای رسم قطعه، محیط دوم (Assembly) جهت پیاده سازی مکانیسم مونتاژ اجزای تشکیل دهنده قطعه و محیط سوم (Drawing) برای تهیه نقشه ترسیم شده نهایی مورد استفاده قرار می‏گیرد.
SolidWorks در واقع نرم ‏افزاری قدرتمند برای مدل سازی مبتنی بر پارا سالید بوده که از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی، برای ساخت مدل‌ها و مونتاژها استفاده می‌کند. پارامتر به ثابت‌هایی اطلاق می‌شود که مقدار آنها شکل یا هندسه مدل یا مونتاژ را تعیین می‌کنند. پارامترها همچنین به صورت پارامترهای عددی(نظیر طول خطوط یا قطر دایره( و هم به صورت قیدهای هندسی )نظیر مماس، موازی و متقارب) تعریف می‏شوند. 
SolidWorks توسط شرکت فرانسوی Dassault Systèmes توسعه داده شده و در هر نسخه امکانات کاربردی و مهمی به آن افزوده می‏شود. نسخه جدید این نرم‏افزار مهندسی ارزشمند توسط شرکت گردو ارائه شده و همچون محصولات دیگر گردو، چگونگی نصب، فعالسازی و عملکرد آن مورد بررسی دقیق قرار گرفته و همراه با راهنمای نصب فارسی تقدیم شما کاربران عزیز شده است.

این محصول حاوی  یک عدد DVD9 + یک عدد DVD 5  میباشد

 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب