درباره ما

مقدمه:
فروشگاه اینترنتی  Microsoftco.ir  با پشتیبانی مجموعه فروشگاه  مایکروسافت واقع در مجتمع کامپیوتر ولیعصر طبقه همکف و با مدیریت آقای مرتضی پیروزرام و به عنوان شعبه آنلاین این مجموعه آغاز به کار کرده است. در این فروشگاه آنلاین فروش محصولات به صورت CD و DVD محصولات آموزشی و نرم افزاری و بازیهای رایانه ای ارائه می شود که توسط پیک موتوری و پست و … برای کاربر ارسال می شود.
 
معرفی فروشگاه  (Microsoftco.ir) :
مدیریت فروشگاه  تلاش دارد با ارائه مشاوره به مشتریان و همکارانی که در زمینه فروش محصولات نرم افزاری و آموزشی و بازی فعالیت دارند ارتباط برقرار نموده تا امکان دسترسی آسان کالاهای مورد نیاز، باکیفیت بالا و قیمت مناسب را برای شما مشتریان گرامی فراهم سازد. شاید توانسته باشیم تمام مشکلات و دغدغه های فرآیند خرید در زمینه یافتن مراکز خرید مناسب و اطمینان کافی از جهت قیمت و کیفیت برای خرید را در کوتاه ترین و بهترین روش آسان سازیم. هر گونه پیشنهاد و انتقاد شما را با روی باز پذیراییم و تلاش می کنیم که با نقطه نظرات شما عزیزان بتوانیم خدمتی در خور شما دوستان عزیز ارائه نماییم.
 
زمینه فعالیت فروشگاه  ( Microsoftco.ir ):
فروشگاه اینترنتی Microsoftco.ir  با ارتباط مستقیم با تأمین کنندگان اصلی کالاها چه در داخل و چه در خارج و استفاده از شیوه های مدیریتی تلاش می نماید کالاهای اصلی را بدون واسطه و با کیفیت بالا با ضمانت نامه شرکت های معتبر ضمانت کننده ایرانی تهیه و بوسیله سریع‌ترین روشهای ارسال از قبیل پست سفارشی ، تیپاکس ، پست هوایی ، ..... با بیمه مطمئن و بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از هر گونه صدمات فیزیکی و یا احتمالی - تقدیم شما نماید.
 
و اما فروشگاه اینترنتی  ( Microsoftco.ir ) :
فروشگاه اینترنتی Microsoftco.ir با تجربه و سابقه کار در امور فروش محصولات آموزشی و نرم افزاری و بازی، آمادگی دارد تا در زمینه های زیر خدمات تخصصی ارائه دهد: 
1 – فروش محصولات آموزشی، از شرکت های تخصصی مطرح در این زمینه با قیمت مناسب. 
2 – فروش  محصولات نرم افزاری با قیمت مناسب و گارانتی معتبر و برندهای مختلف. 
3 – فروش بازیهای رایانه ای با مجوز بنیاد ملی بازیهای رایانه ای
             
 *موفق و سربلند باشید*